Sipariş verebilmek için, lütfen
Şube Seçiniz
Sipariş verebilmek için,
lütfen Şube Seçiniz
1973

BAMBİ CAFE

EFSANESi DOĞUYOR

“Şehrin lezzetleri şehrin kalbinden doğar!” Böyle diyordu Mustafa Güner, Rize’den İstanbul’a uzanan başarılı yolculuğunun dönüm noktasında. Güner, 1974 yılında, hayalini gerçekleştirip İstanbul’un kalbinde, Taksim / Sıraselviler’de ilk Bambi Cafe’yi açtığı gün, Türkiye’yi Fast Food’la tanıştıran öncülerden biri oldu.

LEZZET NOKTALARIMIZ

Özenli ve titizliğiyle kısa zamanda şehrin en önemli yerlerinde buluşma noktası haline gelen Bambi, Mustafa Güner’in dört oğlunun, babalarından aldıkları ilham, misyon ve mirasla şehirli insanları, İstanbul’un dört bir köşesinde, şehrin içinden doğan lezzetlerle buluşturmayı hedefliyor.

Bugün İstanbul’un en önemli semtlerinde bir ya da daha fazla Bambi Cafe gördüğünüzde şaşırmıyorsanız bunu 44 yıldır devam eden, sürekli araştıran ve daha çok insanı “şehrin lezzetleri” ile buluşturmayı hedefleyen bu cesaret ve inanca borçluyuz.

Bambi, İstanbul’un çeşitli merkezi semtlerinde ve tüm metro istasyonlarının çevresinde yer alan 15 şubesi ile İstanbul’luları her gün kaliteli ve lezzetli tadlar ile buluşturmya devam ediyor.1974’te Mustafa Güner ve kardeşinin, iki kişi olarak başladıkları yolculuğa bugün 400’ün üzerinde çalışan eşlik ediyor...

AYAKÜSTÜ YEMEK DEĞİL.

En Hızlı ve En Lezzetli Servis!

Bambi bir Fast Food restoranı mı? Bunun için önce Fast Food algısına bakmak gerekti elbette. Bir okyanus ötesi yemek kültürü olarak 1900’lerde yaygınlaşan Fast Food’un Türkiye’deki öncüsü olan Bambi Cafe, yolculuğuna FAST FOOD’un akıllarda yerleşmiş “ayaküstü yemek” kavramını değiştirerek başladı.

Mustafa Güner’in güçlü mirasını, sektörünün en iyi ürün sağlayıcılarının en kaliteli ürünleri ile birleştiren Bambi ailesi için FAST FOOD; “ayaküstü yemek” değil, kısıtlı zamanı olan insanlara alabilecekleri en hızlı, en estetik ve en lezzetli servisi vermekti. 1974’te yola çıktığı ilk günden itibaren Bambi, şehir yaşamının süratli yolculuğu içerisindeki insanların hızlı bir şekilde istedikleri güzel lezzetlere kavuşmasını sağladı, sağlıyor ve sağlayacak...

İSMİYLE BÜTÜNLEŞEN

BİR HİZMET ANLAYIŞI

Bambi, adını, ormanların en zarif, meraklı, cesur ve aynı zamanda da hızlı canlısı olan ceylanın özel isminden aldı. Bunu 40 yılı aşkın süredir hem adında hem de logosunda yaşattı. 40 yıldır en güzel ürünler, daha önce kimse tarafından denenmemiş, orijinal, biricik ürünlerle Bambi Cafe’de birleştirildi. Şehir insanının damak zevkine en uygun tatlar, cesurca, korkmadan, büyük bir merakla, araştırılarak ve denenerek hazırlandı ve Bambi’nin taklit edilemez menülerine dahil oldu.

TÜRKİYE' NİN İLK

PAKET SERVİS HİZMETİ VEREN

YERLİ RESTORAN ZİNCİRİ BAMBİ

7 gün 24 saat açık olarak başlattığı “gün batmayan restoran” anlayışını Bambi Garden ile şehrin içinde bir doğal kır ortamına taşıdı. Babasının başlattığı hayali, bugün büyük bir zincire dönüştüren Güner, başarısıyla yeni nesil girişimcilerin de önemli ilham kaynaklarının başında geliyor.

LEZZET İSTEDİĞİNİZ YERDE!

İstanbul genelinde günde 1000 adetten fazla paket servis yapan Bambi,
aynı zamanda Türkiye’nin ilk yerli paket servis
yapan restoran zinciri.

GÜNDE 1.000 +

PAKET SERVİSİ

HERGÜN

KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ

İstanbul genelinde günde 15 bin, yılda 6 milyona yakın kişinin ziyaret ettiği Bambi Cafe, Türkiye’nin ilk 7/24 çalışan restoran zinciri olmayı sürdürüyor.

GÜNDE

15.000

ZİYARETÇİ

YILDA

6.000.000 +

ZİYARETÇİ